Rádi bychom vám představili našeho nového partnera v oblasti pojištění PETRISK INTERNATIONAL.

Pokud máte zájem o snížení ceny pojistného a rozšíření rozsahu pojistného krytí, můžeme doporučit právě společnost PETRISK. Nezapomínejte také na aktualizaci pojistné smlouvy, částky na zastaralých smlouvách obvykle neodpovídají aktuální hodnotě majetku a rozsah krytých rizik tak nemusí být kompletní.

Česká makléřská a pojišťovací společnost s tradicí od roku 1995 poskytuje bezplatný, exkluzivní, na míru šitý a vysoce profesionální pojišťovací servis ve všech sektorech majetkového, odpovědnostního a finančního pojištění.

Společnost se vyznačuje vysokou kvalitou, rychlostí a komplexností služeb, které poskytuje. Na základě naší spolupráce můžeme tyto skutečnosti potvrdit. Vyzdvihnout musíme také individuální přístup ke klientům. Specializace na pojišťování bytových domů a společenství vlastníků je velkou výhodou a jedním z důvodů proč jsme si právě tuto organizaci vybrali jako našeho partnera.

Zdali máte zájem o služby společnosti PETRISK, napište nám nebo se obraťte přímo na zkušeného pojišťovacího makléře  JUDr. Miloše Jindru

E-mail: jindra@petrisk.cz

Mobil: +420 602 631 125